day-bank
20 دی 1401 - 23:05

راه ارتباطی ۵۷ روستا بازگشایی شد

زنجان- رئیس مرکز مدیریت راه های استان زنجان گفت: راه روستایی بیش از ۶۰ روستا در استان زنجان مسدود شده بود که با تلاش راهداران راه روستایی ۵۷ روستا بازگشایی شده است.

محمد محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه به علت بارش برف همه محورهای مواصلاتی استان باز است، گفت: و تردد در آنها جریان دارد، گفت: جاده‌های کوهستانی استان مه آلود بوده که این شرایط دید افقی رانندگان را کاهش داده است.

وی ابراز کرد: راه روستایی بیش از ۶۰ روستا در استان مسدود شده بود که با تلاش راهداران راه روستایی ۵۷ روستا بازگشایی شده و تنها راه ارتباطی سه روستا بسته است.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان زنجان گفت: گفت: راهداران در ۳۲ گردنه کوهستانی و صعب العبور به طور شبانه روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه می‌دهند و رانندگانی که قصد تردد دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند.

محمدی تاکید کرد: رانندگان از سرعت، سبقت و عجله در ادامه مسیر خودداری کنند و هموطنان در صورت ضرورت سفر، برای تردد از وضعیت جاده‌های کشور مطلع شده، از سالم بودن خودرو و پر بودن باک اطمینان داشته باشند و وسایل زمستانی اعم از تجهیزات گرمایشی، پتو، مواد غذایی خشک و فاسد نشدنی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 969006