day-bank
28 آذر 1401 - 21:46

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی استان البرز منصوب شد

مراسم معارفه سرپرست اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز با حضور مدیر کل امور استان‌ها و تشکل‌های این وزارت برگزار شد و طی حکمی از سوی معاون امور استان‌ها و تشکل‌ها ، یحیی دارایی به عنوان سرپرست جدید این اداره کل معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، یحیی دارایی، به عنوان سرپرست جدید اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز معرفی شد.

نادر زینالی، مدیر کل امور استان‌ها و تشکل‌های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ضمن تشکر از زحمات فریدون محمدی مدیرکل پیشین این اداره، گفت: مسؤولیت، امانتی در دست ماست و باید تمام تلاش خود را برای موفقیت داشته باشیم.

این مقام مسؤول افزود: مسؤولیت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی البرز در سه حوزه تخصصی و حساس است و باید بتوانیم با تمام توان در این حوزه‌ها ظاهر شویم.

مدیر کل امور استان‌ها و تشکل‌های وزارت میراث‌فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی یکی از شاخص‌ها مهم را توجه ویژه به معیشت همکاران عنوان کرد و ادامه داد: در این زمینه جلسات مستمر با سازمان امور استخدامی اداری کشوری داشتیم و نتایج به زودی ابلاغ می‌شود.

به گفته این مقام مسؤول با پیگیری‌های صورت گرفته از گذشته تا کنون تلاش شده البرز به عنوان هدف گردشگری معرفی شود و در این زمینه موفقیت‌های خوبی حاصل شد.

وی با بیان اینکه البرز از میراث فرهنگی و زیرساخت‌های گردشگری و صنایع دستی خوبی بهره مند است، اظهار کرد: امیدوارم با هدایت سرپرست جدید، البرز جزو استان‌های شاخص کشور باشد و نقطه عطفی در اداره کل البرز به‌وجود آید.

پایان پیام/ج

منبع: فارس
شناسه خبر: 920782