day-bank
27 بهمن 1401 - 19:39

مسیر ارتباطی 8 روستا در شهرستان اردل مسدود شده است

شهرکرد_فرماندار اردل گفت: جاده ارتباطی ۸ روستای منطقه بادره و دهدلی و همچنین جاده ارتباطی دشتک به سرپیر شهرستان اردل مسدوداست.

یعقوب شکوهی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ریزش کوه و رانش زمین در مسیر ارتباطی شهرکرد، تنگه درکش ورکش در محدوده بهشت آباد، رانش زمین جاده ارتباطی اردل به روگر (دیناران) در محدوده پل ملک، مسیر جاده ارتباطی ارجل به کاوند رانش زمین در سه نقطه، رانش زمین در مسیر اردل به بالد درمحدوده روستای هفت پیران، ریزش کوه دربخش میانکوه در تنگ گندمکار، رانش مسیر شلیل به روستای لندی و در منطقه علی صدرد دونقطه رانش داشتیم، که توسط ماشین آلات (بیل مکانیکی و…) بازگشایی شد.

شکوهی گفت: جاده ارتباطی ۸ روستای منطقه بادره و دهدلی و همچنین جاده ارتباطی دشتک به سرپیر مسدوداست که راهداری در حال بازگشایی این مسیرها است.

وی در خصوص خسارت‌های وارد شده گفت: آبگرفتگی در بعضی منازل مسکونی، تخریب دیوار حیاط منازل در شهرها و روستاها، چندین مورد تخریب مکان علوفه و اسطبل نگهداری دام‌ها و تخریب شیلات در برخی مناطق این شهرستان از خسارت‌های وارد شده در پی بارش سنگین برف بوده است.

شکوهی عنوان کرد: با توجه به رانش و ریزش کوه در جاده‌های این شهرستان مردم از سفرهای غیر ضروری خودداری کنند.

وی بیان داشت: تمام دستگاه‌های راهداری و امدادرسانی در حال بازگشایی جاده‌ها و همچنین برف روبی و عملیات ریزش برداری در سطح جاده‌ها هستند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1040944